DSCN0142 800x60020 czerwca 2018 roku odbył się w szkole Festyn naukowo – rodzinny. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor szkoły pan Paweł Dajer.  W trakcie festynu uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym z okazji 60 – lecia szkoły, wykonując kotwicę – symbol marynistycznego charakteru szkoły.  Został podsumowany również konkurs na wykonanie ciasta o tematyce marynistycznej. Festyn obfitował w wiele atrakcji, z których mogli skorzystać uczniowie i ich rodziny. Odbywały się pokazy straży pożarnej i policji, prezentowane były stoiska „ Urody”, „ Wyobraźni geometrycznej”, „ Sprawności  fizycznej”,  „ Magii zamkniętej w papierze”, stoisko lingwistyczne oraz stoisko z bańkami mydlanymi. Był także kiermasz książki i loteria zabawek oraz można było skorzystać  z  przejażdżki na motorze . W czasie festynu odbywał się kiermasz ciast konkursowych i sprzedaż kiełbaski z grilla. Fundusze zebrane w trakcie festynu zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów.

Iwona Maciaszek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć