DSCF418631 stycznia odbył się w naszej szkole, tak długo oczekiwany bal karnawałowy klas 4-8. Wszyscy wyglądali wyjątkowo. Dzieci były przebrane za kolorowe postacie: wróżki, księżniczki, jednorożce, zajączki, cheerleaderki, policjantów… Zabawa przeplatana była licznymi konkursami. Przedstawicielki klasy 6a (wychowawca: pani Beata Grądzka) przeprowadziły bardzo popularny konkurs z krzesłami. Uczestnicy tańczyli w okręgu utworzonym na zewnątrz krzeseł. Gdy muzyka przestawała grać, dzieci zajmowały miejsce na krześle. Uczeń, któremu nie udało się znaleźć wolnego miejsca odpadał z gry. Wiktoria Boratyńska i Patrycja Rataj (wychowawca: pani Sylwia Siedlar) przygotowały zabawę zręcznościową polegającą na przechodzeniu przez obręcz. Klasa 8a wykazała się dużą kreatywnością. Jej pomysłem była także konkurencja ,,jedzenie cytryny bez kwaśnej miny’’. ,,Mistrz Żonglerki’’ to konkurs przygotowany przez klasę 5a (wychowawca: pani Anna Butryn).

Ta propozycja była nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałym i skutecznym  ćwiczeniem na poprawę koncentracji i pamięci. Ogromną spostrzegawczością musieli wykazać się uczestnicy konkursu przygotowanego przez uczniów z klasy 5b (wychowawca: pani Agnieszka Cegłowska- Lepszy). Zadaniem dzieci było odnalezienie cukierków, gdy na sali było bardzo ciemno. Pani Joanna Michalak i pani Agnieszka Cegłowska- Lepszy, przebrane w pomysłowe stroje, zachęcały wszystkich do wspólnej zabawy. Chętnie prowadziły tańce na balu, prezentując ciekawy układ korowodu i kolejność figur w tańcu. Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował pan Jacek Bochenek, który w przebraniu czarodzieja wyczarował bal karnawałowy naszych marzeń!

Samorząd Uczniowski dziękuje wychowawcom klas, którzy tego dnia czuwali nad bezpieczeństwem uczniów. Gorące podziękowania składamy Radzie Rodziców za sfinansowanie i zakup nagród dla uczestników konkursów.

Dorota Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266