10Dekorowanie oddziałów dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na święta Bożego Narodzenia był przyjemnym czasem spędzonym wspólnie z małymi pacjentami i ich najbliższymi. Każdy chętnie uczestniczył w robieniu dekoracji (wyplatane bombki z kolorowych pasków papieru), ubieraniu choinek lub wieszaniu gotowych elementów (papierowe: aniołki, gwiazdy betlejemskie, gwiazdki, girlandy).

Świąteczne ozdoby uzupełniły wymowę świąt, podkreśliły wyjątkowość tych dni, nadały im uroczystego charakteru. Poza tym, oczywiście cieszyły nasze oczy, umilały świąteczny czas, wprowadziły odrobinę blasku i piękna w nasze życie.

W przygotowaniu świątecznych dekoracji aktywnie wspomogły nas dzieci z rodzin zastępczych pozostających pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupsku. Pod opieką pani Emilii Formeli – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej z MOPR, dzieci wykonały i zawiesiły 21 grudnia 2018 r. przepiękny łańcuch, który nadał niepowtarzalny radosny, bożonarodzeniowy charakter poczekalni SOR-u dziecięcego. Zanim mali pacjenci weszli na oddział mogli poczuć atmosferę świąt już od przekroczenia progu.

Serdecznie dziękujemy pani Emilii i jej podopiecznym za wspaniałą inicjatywę.

Ewa Nowicka

Małgorzata Somionka

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266