DSCF3329W czwartkowe popołudnie, 25 stycznia odbył się w naszej Szkole, tak długo oczekiwany Bal Karnawałowy klas 4-7. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przystrojoną kolorowymi balonami i ozdobami z bibuły. Wszyscy wyglądali wyjątkowo. Pan Jacek Bochenek poprowadził zabawę, która bardzo spodobała się uczestnikom imprezy. Była to gra orientacyjno- porządkowa, rozwijająca ogólną sprawność ruchową , umiejętności pantomimiczne, poczucie rytmu i inwencję twórczą. Dzieci biegały, tańczyły i wygłupiały się w rytm muzyki. W momencie, kiedy melodia przestała grać, uczniowie zatrzymywali się w bezruchu. Można było przy tym przybierać różne pozycje, tak jak posąg. Magdalena Pruss, Laura Rolniczak i Zuzanna Gosik przeprowadziły konkurs Gorące Krzesła. Przedstawiciele SU nie zapomnieli nagrodzić uczniów, którzy wykazali się fantazją w doborze stroju. Laureatami zostali: Natalia Błaszkiewicz, Anna Kłączyńska (klasa 4b) i Wiktoria Szlufik (klasa 5a). Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował pan Jacek Bochenk. Nie zabrakło piosenek w wykonaniu Eda Sheerana czy Tarkana, tureckiego wokalisty urodzonego w Niemczech.

Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom, którzy tego dnia czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zabawy. Podziękowania składamy: panu Igorowi Sysojewowi- Osińskiemu, panu Jackowi Bochenkowi, pani Sylwii Siedlar, pani Dagmarze Grajczak, panu Zbigniewowi Stecowi, pani Iwonie Kowandzie.

Dorota Pietrzak