DSCF3329W czwartkowe popołudnie, 25 stycznia odbył się w naszej Szkole, tak długo oczekiwany Bal Karnawałowy klas 4-7. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przystrojoną kolorowymi balonami i ozdobami z bibuły. Wszyscy wyglądali wyjątkowo. Pan Jacek Bochenek poprowadził zabawę, która bardzo spodobała się uczestnikom imprezy. Była to gra orientacyjno- porządkowa, rozwijająca ogólną sprawność ruchową , umiejętności pantomimiczne, poczucie rytmu i inwencję twórczą. Dzieci biegały, tańczyły i wygłupiały się w rytm muzyki. W momencie, kiedy melodia przestała grać, uczniowie zatrzymywali się w bezruchu. Można było przy tym przybierać różne pozycje, tak jak posąg. Magdalena Pruss, Laura Rolniczak i Zuzanna Gosik przeprowadziły konkurs Gorące Krzesła. Przedstawiciele SU nie zapomnieli nagrodzić uczniów, którzy wykazali się fantazją w doborze stroju. Laureatami zostali: Natalia Błaszkiewicz, Anna Kłączyńska (klasa 4b) i Wiktoria Szlufik (klasa 5a). Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował pan Jacek Bochenk. Nie zabrakło piosenek w wykonaniu Eda Sheerana czy Tarkana, tureckiego wokalisty urodzonego w Niemczech.

Samorząd Uczniowski dziękuje nauczycielom, którzy tego dnia czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zabawy. Podziękowania składamy: panu Igorowi Sysojewowi- Osińskiemu, panu Jackowi Bochenkowi, pani Sylwii Siedlar, pani Dagmarze Grajczak, panu Zbigniewowi Stecowi, pani Iwonie Kowandzie.

Dorota Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Polub nas!

facebook

Zaloguj

SKO

IMG 2266