DSCF2430W czwartkowe popołudnie, 12 stycznia ,odbyła się w naszej Szkole tak długo oczekiwana dyskoteka karnawałowa. W tym dniu sala gimnastyczna przystrojona była balonami, serpentynami z bibuły oraz wspaniałymi rysunkami wykonanymi przez panią Elżbietę Wojciechowską. Pierwszy konkurs dla uczestników zabawy przygotowała pani Danuta Milczarek. Dzieci miały za zadanie jak najszybciej nadmuchać balony do momentu ich pęknięcia. Publiczność szkolną zachwycił konkurs Top Model przygotowany przez panią Iwonę Poźniak. Uczniowie z niezwykłym wdziękiem prezentowali swoje stroje i fryzury niczym na wybiegu w Mediolanie. Zabawa wzbudziła ogromny entuzjazm, czego dowodem były gromkie brawa.

Kolejny konkurs został przygotowany przez panią Katarzynę Maternik. Dzieci tańczyły, biegały i wygłupiały się w rytm energicznej muzyki. W momencie, kiedy melodia ucichła, każdy uczestnik zatrzymywał się w bezruchu, przybierał różne pozycje, tak jak posągi. Impreza przebiegła w radosnej i kulturalnej atmosferze. Do ostatnich minut salę wypełniał tłum roztańczonych uczniów. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania panu Jackowi Bochenkowi za przygotowanie doskonałej oprawy muzycznej oraz pani Dagmarze Grajczak za przygotowanie atrakcyjnych upominków dla uczestników konkursów.

Dorota Pietrzak