KIERMASZ STAREJ KSIĄŻKI – odbywa się cały rok szkolny. A w czasie Festynu Rodzinnego w czerwcu cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Można wówczas zaopatrzyć się w podręczniki, książki, bajki, używane gry na płytach CD i DVD.

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI – odbywać się będzie w listopadzie w bibliotece szkolnej. Wtedy będzie można nabyć książki o tematyce historycznej, przyrodniczej, kulinarnej, językowej, popularnonaukowej, obyczajowej, a także książki dla najmłodszych.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA – zawsze pod koniec I semestru – uroczystość ta jest stałą imprezą biblioteki, kiedy najmłodsi uczniowie znają cały alfabet i umieją dobrze czytać. Od tego czasu pierwszoklasiści będą mogli samodzielnie wypożyczać książki na swoja kartę czytelnika.

WYSTAWY – są eksponowane w wypożyczalni, natomiast gazetki na tablicach informacyjnych biblioteki, na korytarzu. Dotyczą wielkich ludzi, rocznic literackich, wydarzeń historycznych i współczesnych, problemów dzieci i młodzieży. Są bardzo skutecznym i ciekawym sposobem zachęcania do czytania.

Dziennik elektroniczny

librus logo

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266