DSCF1853W czwartkowe popołudnie, 4 lutego odbył się w naszej Szkole, tak długo oczekiwany Bal Karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przystrojoną kolorowymi balonami i ozdobami z bibuły. Wszyscy wyglądali wyjątkowo. Można było podziwiać roztańczonych piratów, clownów, księżniczki. Przedstawiciele SU prowadzili konkursy z nagrodami, w tym konkurs skoków na skakance. Podczas imprezy nagrodzono uczniów, którzy wykazali się fantazją w doborze stroju. Laureatami zostali: Wiktoria Boratyńska, Kuba Jońca, Marcin Demidok, Rozalia Perchacz, Oliwia Strzelecka i Martyna Pelz.

Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował pan Jacek Bochenek. Pląsy w rytm najnowszych przebojów nie zmęczyły naszych uczestników. Wszyscy bawili się zgodnie i wesoło. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim nauczycielom, którzy tego dnia czuwali nad bezpieczeństwem uczniów. Szczególne podziękowania należą się pani Dagmarze Grajczak za sfinansowanie fantastycznych nagród dla dzieci.